Altany śmietnikowe

  • Właściwe odgrodzenie odpadów komunalnych jest istotne na każdym osiedlu — niezależnie od jego wielkości. Altany śmietnikowe pozwalają lepiej zadbać o higienę zbiorników, a także ograniczyć dostęp do nich osobom niepowołanym oraz różnego rodzaju szkodnikom. Rozwiązanie znajduje również zastosowanie na terenach prywatnych, pozwalając lepiej zagospodarować przestrzeń na działce. Wiaty wyróżniają się solidną budową oraz modernistycznym wyglądem, nie
    zakłócającym przestrzeni.

Funkcja

Wymiary altan śmietnikowych GMS zostały dostosowane do typowych pojemników na odpady. Ażurowa zabudowa ścian oraz podniesienie konstrukcji zapewnia wymaganą wentylację. Przesuwne lub rozwierne drzwi zamykane są na klucz, co pozwala na dostęp do pojemników wyłącznie osobom do tego uprawnionym. Woda opadowa odprowadzana jest za pomocą rynny i rury spustowej PCV.

Konstrukcja

W altanach śmietnikowych GMS zastosowano modułową konstrukcję, której poszczególne elementy łączone są ze sobą na za pomocą połączeń śrubowych. Wykorzystanie solidnych profili ze stali ocynkowanej gwarantuje stabilność konstrukcji. W zależności od wymagań inwestora ściany występują w zabudowie pełnej jak i ażurowej.

Forma

W altanach śmietnikowych GMS zadbano również o nowoczesny design, zróżnicowaną formę wypełnienia ścian oraz pełną paletę kolorystyczną. Dzięki temu współgrają z przestrzenią wokół nowoczesnych osiedli mieszkaniowych.